fbpx
Loading. Please wait...

VJ paslaugos


Artėja renginys? Klausimų sąrašas ilgėja, reikalų daug, telefonas skamba ir skamba?.. Sunku ir atsekti, kas su kuo derinama.

Idealu, kai reikiama įranga, jos pristatymu ir priežiūra rūpinasi viena komanda. Labai svarbu įdirbis, susikalbėjimas, supratimas iš pusės žodžio, kad įranga veiktų tiksliai ir nuotaikos negadintų techniniai nesklandumai. Mūsų komanda atsakingai ruošiasi kiekvienam projektui ir iš anksto numato visus įmanomus atvejus.

Viskas iš vienų rankų – taip galime pristatyti savo paslaugas, kurias Jums teikiame jau daugiau nei 10 metų.

VJ paslaugos, kurios nepaliks abejingų

Jums pagalbos ranką išties ne tik patyrę technikai, bet ir kūrybininkai-menininkai. Išvengsite nemalonių stresinių situacijų ir begalinio naujų problemų kaupimosi. Turint aiškią krypti projektas sklandesnis, nei tikimasi! Ypač turint gerus VJ specialistus.

VJ (angl. video jockey) – žmogus, kuris rūpinasi pulto valdymu, failų paleidimu ir miksavimu. Tai specialistas, žinantis, jog net aukščiausios rezoliucijos LED ekranai reikalauja kokybiško vizualiojo turinio ir juo labiau – efektingo pateikimo.

Videoprojektai LT – tai patyrę VJ specialistai, užtikrinantys sklandų vaizdinės medžiagos realizavimą bei kūrybiškus režisūrinius sprendimus LED ar projekciniuose ekranuose. Visas detales aptarsime iš anksto, tad renginio metu Jums teliks gerėtis ir kartu su žiūrovais.

 

Siųsti užklausą

Triguba garantija

Organizuojate renginį, o dar tiek neatsakytų klausimų? Ieškote, kur teikiamos kokybiškos VJ paslaugos? Kiekvienas projektas – harmoningas bendradarbiavimas tarp Jūsų ir mūsų. Puikiai suprasdami, koks sudėtingas ir daug reikalaujantis gali būti projekto organizavimas, garantuojame:

  • Naujausią nuomojamą aparatūrą
  • Profesionalią komandą
  • Puikų rezultatą

Susisiekite ir rasime ne kompromisą, o Jūsų lūkesčius tenkinantį variantą.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts