fbpx
Loading. Please wait...

Vaizdo transliavimas


Mūsų atsakomybė renginio metu – ne tik kokybiškos įrangos nuoma, montavimo paslaugos, bet ir sklandus tiesioginis vaizdo transliavimas.

Puikus renginio papildymas? Gražus „pastiprinimas“? Kiekvienam didesniam projektui vaizdo transliavimas greičiau jau būtinas nei tiesiog naudingas. Juk tikslas – patenkinti žiūrovą, priversti jį grožėtis, išlaikyti jo dėmesį.

Bet kaip tai padaryti?..

Jei norite pasiekti šį tikslą, svarbu užtikrinti, kad žiūrovas galėtų lengvai sekti visą renginio eigą net būdamas už kelių šimtų metrų.

Geras matomumas, įtraukimas – būtinos sąlygos. Tačiau tai tik viena dalis. Kitas dėmuo yra kūrybiniai sprendimai, vaizdo miksavimas. Čia Jums pagelbės Videoprojektai LT teikiamos VJ paslaugos. Savo srities profesionalams, dirbantiems prie valdymo pulto, vaizdo transliavimas tampa plačių galimybių sinonimu:

  • Tai priemonė efektingoms vaizdo manipuliacijoms
  • Taip pat priemonė miksavimui su 3D grafiniais elementais
  • Vaizdo transliavimas reikalingas norint pasiekti plačią publiką
  • Galimybė (ir būtinybė) pabrėžti esminius pasirodymo akcentus

Ar tai būtų koncertas, ar kitas renginys, profesionalios VJ paslaugos – tai, ko reikia kiekvienam organizatoriui. Šiuo klausimu Videoprojektai LT komanda visuomet Jūsų paslaugoms!

Profesionalios filmavimo kameros, geriausi video operatoriai ir kiti Videoprojektai LT technikai užtikrina kokybišką vaizdo signalą, transliavimą ir valdymą tiesiai į LED bei projekcinius ekranus!

 

Siųsti užklausą

Įgyvendinama!

Teikdami aukščiausios kokybės LED ekranų bei projektorių nuomos paslaugas, kūrybiškai įgyvendinsime pačius drąsiausius ir originaliausius techninius sprendimus. Prikaustyti žiūrovą – tai Videoprojektai LT kompetencija, jau tapusi vizitine kortele.

Jeigu Jums aktualūs nepriekaištingi, kūrybingi ir įtraukiantys vaizdo transliavimo sprendimai, kreipkitės jau dabar. Ir rasime variantą, kuris patiks tiek Jums, tiek kiekvienam žiūrovui.

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts