fbpx
Loading. Please wait...

ES PROJEKTAI

 

UAB „Videoprojektai LT“ įgyvendina dalinai Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą

UAB „Videoprojektai LT“ šiuo metu įgyvendina Europos Sąjungos finansuojamą projektą „UAB „Videoprojektai LT” kūrybinės infrastruktūros plėtra“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-309-01-0027 (toliau – Projektas). Nuo 2015 m. veikianti įmonė teikia virtualių renginių sukūrimo paslaugas, kuria videoprojekcijas bei vaizdo grafiką.

UAB „Videoprojektai LT“ siekdama spręsti problemą susijusią su vienkartinių dekoracijų gamyba, bei trūkstamos įrangos poreikiu, kuri reikalinga, kad įmonė galėtų teikti ir parduoti kokybiškas AR (papildytos realybės) produkcijos kūrimo paslaugas, inicijuoja Projektą, kurio metu numato įsigyti naujos kartos lazerinius 4K rezoliucijos projektorius ir multifunkcinį procesorių, kurie ne tik praplės teikiamų paslaugų spektrą, tačiau ir ženkliai sumažins atliekų kiekį, kuris susidaro utilizuojant pagamintas fizines dekoracijas, bei sumažins energijos išteklių naudojimą, nes procese naudojama energiją taupanti technologija, ir sukurs galimybes kurti tiek skirtingus naujus, tiek pasikartojančius produktus, kurie yra tvaresni ir ekologiškesni. Skaitmeninių technologijų dėka įmonė galės teikti kokybiškas paslaugas, taip pat prisidės prie tvarios žiedinės ekonomikos, skaitmenizavimo.

Šis Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-309 priemonę „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“. Bendra projekto vertė siekia 201.189,00 EUR, iš kurių 119.400,00 EUR sudaro Europos Sąjungos subsidija, 81.789,00 EUR – įmonės nuosavas indėlis.

Projekto veiklos pradėtos įgyvendinti 2022 m. rugpjūčio mėn. 1 d. ir bus užbaigtos 2023 m. rugpjūčio mėn. 31 d.

show sidebar hide sidebar

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url