fbpx
Loading. Please wait...

Grafinis projektavimas


Neretai klientai svarsto: „Žinau, kokio renginio noriu, bet neįsivaizduoju, ar tai įmanoma.“ Atsakymas labai paprastas – įmanoma viskas, tereikia atsižvelgti į keletą svarbių aspektų. Gausybę variacijų ir galimybių suteikia grafinis projektavimas. Jo imantis būtini šie dėmenys:

  • Kruopšti visų techninių elementų analizė
  • Išankstinis patalpų bei sunkiosios įrangos brėžinių paruošimas
  • Patalpų išdėstymas
  • Elektros įtampos taškai
  • Saugių atstumų bei oro sąlygų įvertinimas

Jums neverta jaudintis dėl detalių, Videoprojektai LT – šios srities ekspertai.

Išanalizavę visus techninius elementus, atsakingai įvertiname rizikos veiksnius bei loginį įrangos išdėstymą. Tuomet parengiame realybę atitinkančius 3D brėžinius.

Išankstinis žvilgsnis

Svarbu akcentuoti, kad grafinis projektavimas nėra „katė maiše“. Jums nereikės spėlioti, kaipgi atrodys galutinis variantas, mat proceso metu pateiksime visus grafinius brėžinius ir projekto vizualizacijas.

Kadangi sumanymo detales žinosite iš anksto, galėsite susikoncentruoti į kitus rūpimus dalykus. Vis daugiau organizatorių įsitikina 3D brėžinių veiksmingumu.

 

Siųsti užklausą

Mėgaukitės!

Konstruktyvus ir kūrybingas darbas paremtas pačiais geriausiais principais.

Kreipkitės į Videoprojektai LT ir pasinerkite į kūrybiškąją renginio organizavimo dalį, pasimėgaukite artėjančiu įvykiu. O mums palikite daryti tai, ką išmanome geriausiai. Juk renginio vystymo laikotarpiu esame viena komanda!

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts