fbpx
Loading. Please wait...
show main info

Sveikiname visus su 2022!
LED CAVE

‎Pristatome jau 4-tą XR technologiją – LED cave!
Šio sprendimo dėka Kasmetinė kompiuterinių žaidimų apžvalga Game Insight šiemet tarsi persikėlė į pačių žaidimų virtualią erdvę.
LED cave – specialiai įrengta kampinė LED ekranų konstrukcija. Kitaip nei kitose XR technologijose 3D grafika čia transliuojama tiesiai į ekranus.
Pasitelkiant kameros sekimo sistemą, sukuriamas virtualumo pojūtis. Tai dar vienas efektingas ir publiką įtikinantis virtualios realybės sprendimas Jūsų artėjantiems renginiams!MIXED REALITY

Tokio vaizdo sprendimo Lietuvoje dar nematėte!
Visa Žalgirio arenos scena, 200m2 LED ekranų ir atlikėjai perkelti tiesiai į virtualios realybės erdvę. Inovatyvi technologija, pirmieji sėkmingi bandymai ir neribotos perspektyvos ateities renginiams!
MR (Mixed Reality) kartu su AR (Augmented Reality)- tai dar vienas novatoriškas Go2Virtual.lt sprendimas, papildantis Videoprojektų komandos siūlomą XR (Extended Reality) paslaugų paketą.
Profesionalų komanda ir aukščiausios kokybės įranga beprotiškiausias Jūsų idėjas pavers „realybe”.
Džiaugiamės šiuo technologiniu debiutu didžiausiuose metų muzikos apdovanojimuose M.A.M.A.!Go2Virtual.lt

Videoprojektai ir Go2Virtual studija pristato TELEPORTACIJOS EFEKTĄ!
Šiais laikais, kai ribojamas žmonių kiekis patalpose, siūlome unikalią galimybę online vedėjus, moderatorius, pranešėjus esančius skirtingose lokacijose, miestuose ar net šalyse sujungti į vieną bendrą VIRTUALIĄ ERDVĘ! 3D animatoriai virtualią studiją paruoš pagal kiekvieno kliento poreikius, „brandbook’ą” ar viziją.
Tai tik maža dalis to, ką gali pasiūlyti Go2Virtual studija su savo technologija. Mūsų komanda ir toliau dirba ties daugybe kitų efektų, kurie papildys ne tik online renginius, bet ir pasibaigus visiems ribojimams – renginius ir koncertus arenose, konferencijas salėse, kino ir TV laidų filmavimus studijose!
▪️virtualios studijos dizainas derinamas pagal poreikius;
▪️video serveriai ir kita įranga online transliacijoms iš virtualios studijos;
▪️apšvietimo, įgarsinimo įranga;
▪️gausus ir profesionalus techninis personalas;
▪️online pranešėjai, pašnekovai, diskusijos, balsavimai ir kita;
▪️WEB daugiafunkcinės platformos integracija.Nauja technologija – Mobile Go2Virtual Studio!

Pirmą kartą Lietuvoje – online transliacija iš virtualios studijos! Ši Go2Virtual laikina studija sumontuota itin sudėtingomis...

NAUJIENA LIETUVOJE – DOME PROJEKCIJA!

ABSOLIUTI NAUJIENA LIETUVOJE! Naujovių ištroškusiems ir klientus nustebinti norintiems siūlome išbandyti naują inovatyvų technoliginį sprendimą –...

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url