Loading. Please wait...
< Grįžti į video įrangą
Projektorių nuoma
Barco HDQ-2K40
Projektoriaus tipas    2K 3-čipų DLP skaitmeninis projektorius
Technologija    1.2″ DMD™ x3
Rezoluciuja    2,048 x 1,080
Ryškumas    40,000 liumenų
Kontrasto santykis    2,000:1 (standartas)

 

Siųsti užklausą
Barco HDX-W20 flex
Projektoriaus tipas    WUXGA 3 čipų DLP skaitmeninis projektorius
Technologija    0.96″ DMD x 3
Rezoliucija    1,920 x 1,200
Ryškumas    20,000 liumenų
Kontrasto santykis    1,850:1 (standartas) – 2,600:1 (ryškaus kontrasto rėžimu)

 

Siųsti užklausą
Barco FLM HD20
Projektoriaus tipas
   Full HD 3 čipų DLP skaitmeninis projektorius
Technologija    0.95″ DMD™ x3
Rezoliucija    1,920 x 1,080
Ryškumas    20,000 liumenų
Kontrasto santykis    2,100:1 / 2,700:1 (ryškaus kontrasto rėžimu)

 

Siųsti užklausą
Panasonic PT-EX16K
Projektoriaus tipas
   Permatoma LCD panelė (x 3, R/G/B)
Technologija    5 cm 3 LCD
Rezoliucija    1,024 x 768
Ryškumas    16,000 liumenų
Kontrasto santykis    2,500:1

 

Siųsti užklausą
3000-8000 liumenų projektoriai

Siūlome įvairius nuo 3000 iki 8000 liumenų projektorius, XGA, HD arba FullHD raiškos.

Siųsti užklausą

PROJEKTORIUS | PROJEKCINIAI EKRANAI | PROJEKTORIAUS NUOMA RENGINIAMS

Video projektorius įgauna vis svarbesnę rolę siekiant nustebinti net ir išrankiausią žiūrovą.  Tinkama komplektacija, kokybiškas techninių parametrų parinkimas ir neįtikėtini vaizdai žavės net ir sudėtingiausiomis sąlygomis! Projektoriaus nuoma išvaduos jus nuo rūpesčių. Jums tereikės pasinaudoti paslauga bei profesionaliai komandai išsakyti savo lūkesčius. Visa kita už jus atliksime mes!

Projektorius renginiams. Kaip tinkamai pasirinkti?

Tikriausiai jau ne kartą teko stebėti kerinčius projekcijų vaizdus ant įvairių pastatų fasado. Kokybė priklauso ne vien nuo tinkamos įrangos. Videoprojektai LT komanda pasiruošusi padėti išsirinkti atsižvelgiant į jūsų poreikius, viziją, būsimas sąlygas. Mūsų asortimentas nuolat atnaujinamas inovatyviausiomis technologijomis, komanda – nuolat tobulinasi.

Siūlome jums naujausias technologijas rinkoje tam, kad savo renginį paverstumėte vieninteliu ir unikaliu šou verslo industrijoje. Videoprojektai LT profesionalų komanda atsižvelgia į smulkiausius Jūsų pageidavimus ir siekia maksimalaus rezultato, suteikdami Jums kiek įmanoma daugiau informacijos bei techninių patarimų. Teikdami itin kokybiškas projektorių bei projektorių ekranų nuomos paslaugas, kūrybiškai įgyvendinsime pačius drąsiausius ir originaliausius techninius sprendimus.

Išskirtinumas garantuotas

Siūlome profesionalių animatorių, technikų ir projektų vadovų komandą Jūsų režisūriniams sprendimams įgyvendinti. Techniniai brėžiniai, 3D Mappingas, turinio kūrimas – tai tik dalis mūsų paslaugų. Ypatingai platus produktų pasirinkimas nuo galingiausių visame Pabaltyje BARCO HDQ 40K(lm) projektorių, iki automatizuotų projekcinių ekranų Roll up! Nuo konferencijų iki 3D projekcijų ant aukščiausių Lietuvos pastatų bei 3D hologramų! Full HD kokybės kino, video, lazeriniai multimedijos projektoriai Jūsų paslaugoms. Iš viso >70 projektorių! Garantuojame įrangos saugumą, patikimumą ir pačius efektyviausius projekcinius sprendimus. Mūsų atliktus darbus visuomet galite įvertinti čia: https://www.videoprojektai.lt/projektai/

Jeigu Jūs ieškote išskirtinės kokybės, patikimumo, saugumo ir pačių efektyviausių projekcinių sprendimų – susisiekite su mumis jau dabar!Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url